Вітаю Вас Гість
eMDi Label Produc. Slim K.1.M.
Головна » Статті » Біографії

Snoop Doggy Dogg
Келвін Бродус (Calvin Broadus) народився в 1971 р. в Лос-Анджелесі (Лонг Бич).Snoop Dogg отримав своє поганяло за свою схожість з героєм дитячих мультфільмів Snoopy the Dog. Скільки його пам'ятають батьки, був типом, що жахливо цікавився. Його отець Вернелл Вернадо (співак і поштовий службовець) добре запам'ятав, яким ріс їх коханий з дружиною Беверлі Тейт синочок:
"У Келвіна завжди була купа в'юнкого волосся на голові, і він був вражаюче схожий на маленького щеняти".
Батьки дуже любили своє чадо, але це не перешкодило їм розійтися, через деякий час.Його мама незабаром удруге вискочила заміж, і у Келвіна раптово з'явилося двоє звідних братів, з яких він віддавав перевагу суспільству свого кращого друга Уоррена Гріффіна (Warren G.).
Бродус був таким, що старанним вчиться. А ще він гойдався, і до старших класів від його природної худосочності не залишилося і сліду. Порядне зростання і чіпкі руки давали йому всі шанси на зарахування в яку-небудь баскетбольну команду будь-якого коледжу, куди б він не поступив. Та ба. Як тільки хлопець остаточно подорослішав, на баскетбольних майданчиках його більше не бачили.
Келвін став членом навороченого вуличного угрупування L.A. Crips, потягнувся до наркотиків, став приторговувати ними і опинився вперше в своєму житті за гратами, відразу ж після балу випускників.
Що послідували за тим нещасливим часом три роки Келвіна бачили блукаючими між свободою і наручниками. Це могло продовжуватися до безкінечності, коли б не один знайомий, який сказав Келвіну, що йому треба б більше бувати на волі, тому що у нього талант реппера.
І розум узяв верх над безрозсудністю. Бродус твердо вирішив присвятити себе реп музиці. Обставини складалися для нього як не можна краще. Виявилось, що старший брат його друга Уоррена чи не найзнаменитіший і могутніший реппер Західного побережжя, не хтось там, а сам Dr. Dre.
Уоррен викликався представити Келвіна своєму братові. Так Dr. Dre почув демо касету одного з своїх найвдаліших протеже майбутнього. Дре шалено сподобалися ці сирі пісні, але більше всього йому, як досвідченому продюсерові, придивився особа Келвіна Бродуса, що катастрофічно запам'ятовувалася, неначе її списали з когось дуже відомого і тому знайомого кожному.
Бродус захоплювався різними серіальнимі мультяшкамі по кабельному телебаченню. Вже дуже йому подобався персонаж з популярного серіалу "Peanuts" по кличці Snoopy the Dog, та і будь-яка стороння людина не могла не відмітити, що ця парочка має дуже багато схожого, починаючи від зовнішності і кінчаючи характером і звичками. Так Келвін сам собі придумав прізвисько Snoop Doggy Dogg, по наївності не по німая, що ім'я реппера повинне звучати колюще жорстко, по можливості бути вуличним, а у жодному випадку не провокувати напад сентиментальності.
Явище нової зірки проходило у декілька етапів, всім процесом з своєї знаменитої студії керував старий мудрий Dr. Dre. Спочатку Снупа засунули в саундтрек фільму "Deep Cover", який продюсировал, природно, Дре. За тим в пресу просочилася вся інформація прикметного новачка і зокрема те, ким був Снуп до зустрічі з Дре, чим займався і чим розплачувався за протизаконність своїх дій. А на дворі світило каліфорнійське спопеляюче сонце і, як в 20-30 роки, ставало модно носити чорний капелюх і автоматичну зброю - бути гангстером. Таким чином, минуле Снупа працювало на його імідж, а це йому і треба було.
Потім Дре вирішив перевірити Снупа в справжній справі. На тому, що планувався до швидкого виходу сольнике Дре "Chronic" Снупу відводилася одна з найголовніших ролей. Снуп приклався до трьом синглам з цього епохального диска, зокрема написав і виконав знаменитий приспів гангста-гімну "Nuthin' But A G'Thang", де були слова: "Bow wow wow, yipee уо yipee yay". З тих пір репутація Снупа росла в геометричній прогресії. Своїм першим альбомом "Doggystyle" він едінолічно наробив шуму в рэп-імперії (вперше дебютний диск реппера відразу ж опинився на 1-м місці в чартах). Уявіть собі 1,5 мільйона попередніх заявок, які поступили в музичні магазини всієї Америки, і ви зрозумієте, що це чи не самий довгожданий альбом в історії рэп-музики. Такі сингли, як "Doggy Dogg World", "Gin And Juice" і "Who Am I", і примітним кліпом, де на очах у телеглядачів Снуп плавно перетворювався з Снупа в собаку, дозволили Догги Доггу зійти на п'єдестал шанування навіть читачів престижного журналу "Rolling Stone", які назвали Snoop Doggy Dogg кращим реппером за підсумками 1994 року.
Зараз з біса відомий Снуп частенько поглядають на одну пам'ятну фотографію футбольної команди "Pop Warner", за яку він грав в своїй морочливій юності. У команді було 28 чоловік, і він з гіркотою згадує, що з них вже 12 чоловік відвезли в катафалках, 7 зустрічають уранішнє сонце крізь тюремні грати, троє сидять на голці і ось-ось "відкинуть копита" і лише він з Уорреном Джі мають всі: і гроші, і славу, і успіх. Вивід - спасибі репу!
Явище нової зірки проходило у декілька етапів, і, як ви пра-вільно вважаєте, всім процесом з своєї знаменитої студії керував старий мудрий Dr. Dre. Спочатку Снупа засунули в саундтрек фільму "Deep Cover", який продюсировал, природно, Дре. За-тем в пресу просочилася вся таємниця прикметного новачка і зокрема те, ким був Снуп до зустрічі з Дре, чим займався і чим рас-плачивался за протизаконність своїх дій. А на дворі світило каліфорнійське спопеляюче сонце і, як в 20-30 роки, станови-лось модно носити чорний капелюх і автоматичну зброю, бути ган-гстером. Таким чином, минуле Снупа працювало на його імідж, а це йому і треба було.
Потім Дре вирішив перевірити Снупа в справжній справі. На планіро-вавшемся до швидкого виходу сольнике Дре "Chronic" Снупу відводилася одна з найголовніших ролей, і цей шанс бути безпосередньо прі-частним до одного і альбомів, що самих продаються, в історії репа він ні за що б не упустив. Снуп приклався до трьом синглам з цього епохального диска, зокрема написав і виконав знаменитий прі-пев гангста-гімну "Nuthin' But A G'Thang", де були слова: "Bow wow wow, yipee уо yipee yay". З тих пір репутація Снупа росла в геометричній прогресії. Своїм першим альбомом "Doggystyle" він едінолічно наробив шуму в рэп-імперії (вперше дебютний диск реппера відразу ж опинився на 1-м місці в чартах). Уявіть собі 1,5 мільйона попередніх заявок, які поступили в музичні магазини всієї Америки, і ви зрозумієте, що це чи не самий довгожданий альбом в істо-рії рэп-музики. Такі сингли, як "Doggy Dogg World", "Gin And Juice" і "Who Am I (What's My Name), чимось вітчизняний хіт "Буратіно", що нагадує, з інтро "Як мене звуть?", і примітним кліпом, де на очах у телеглядачів Снуп плавно перетворювався з Снупа в собаку, дозволили Догги Доггу зійти на п'єдестал шанування навіть читачів престижного журналу "Rolling Stone", які назвали Snoop Doggy Dogg кращим реппером за підсумками 1994 року.
Але раптом на піке слави, Снуп був арештований за підозрою в причетності до вбивства якогось Філіпа Уолдермеріема, 20-річного емігранта з Ефіопії, члена однієї з протиборчих лос-анджелеських банд, якого насправді застрелив Чи охоронець Снупа Маккинлі 25 серпня 1993 року. У цій заварушці були замішані дві лос-анджелеськие угрупування, Філіпа і колишня снуповськая. Не дивлячись на всі заяви охоронця Снупа, що ця була самооборона, поліція з'ясувала, що того дня Уолдермеріема, який, до речі, покинув стіни в'язниці за рік до зазначеного часу, заманили в парк недалеко від будинку Снупа, і там вже Маккинлі зробив декілька пострілів з свого автомобіля по чекаючому дружків Філіпу. Причому, засвідчено, що контрольний постріл був зроблений в спину, так що ні про яку самооборону і мову бути не могло.
Снупа, який був затриманий за носіння незареєстрованого стовбура і випущений під заставу в 1000 "зелених", узяли відразу ж після церемонії вручення нагород MTV. І тепер уже йому довелося відкуповуватися куди круглішою торбою. Видно, за минуле правопорушення йому дали умовне покарання, а за все разом йому довелося викласти близько мільйона баксів.
Приблизно у один час з арештом Снуп випускає свій легендарний сингл "Murder Was The Case" ("Вбивство відбулося випадково"), і телебачення постійно крутить красномовний кліп на цю пісню. Справа затягується майже на рік, якимсь чином зникають всі ключові докази, у результаті Снупа Чи і все-таки виправдовують, а цей сингл в світлі того, що відбувся має ажіотажний попит, як і саундтрек до однойменного фільму, який з'являється в про-даже в листопаді 1994 року і займає першу строчку американського хит-парада.
Другий альбом мегазвезди репа "Tha Doggfather"(1996) Snoop присвятив своєму другу велічайшемму репперу Tupac'у Shakur'у, загиблому за 3 місяці до цього. Альбом, багатий жахливою лірикою, тут же злетів на перші місця хит-парадов.Этот альбом продемонстрував, що що мав постійні проблеми із законом, Догги Догга не змінити. Як справжній дон свого клану Снуп відчував себе гангстером по покликанню.
Майже відразу ж був убитий лідер Eastcoast'а Biggie Smalls (aka The Notorious B.I.G.) і Snoop'у, що побоювався за своє життя, довелося відмовитися від свого концертного туру. Snoop на деякий час "заліг на дно". Але, через деяке, час знову з'явився на вигляді. Snoop знявся в своєму 1-му фільмі "The Real".
Незабаром реппер записав новий EP "Doggumentary" і 1 пісню, що увійшла в саундтрек до "Men In Black". У 1998 році назрів конфлікт між музикантом і його лейблом Death Row Rec. і Snoop пішов з нього.Позбавившись від старого лейбла, Snoop вирішив позбавитися і від приставки Doggy, що стояла в його імені між словами Snoop і Dogg. У реппера з'явився новий лейбл No Limits і новий продюссер - бос лейбла Master P.
Перший на No Limits і третьому взагалі альбомі вийшов з назвою "Da Game Is to Be Sold, Not to Be Told"(1998). Цей альбом як і 2 попередніх швидко злетів на вершини хит-парадов. У листопаді того ж року Snoop в співпраці з відомим письменником Davin'ом Seay приступив до створення автобіографічної книги "Tha Doggfather: The Times, Trials, and Hardcore Truths of Snoop Dogg".
Snoop з'явився в альбомі N.W.A. "Straight Outta Compton-10th Anniversary Tribute", випущеного на честь 10тилетия з виходу одного із стрижньових альбомів 80х і всій історії репа взагалі N.W.A. - "Straight Outta Compton".
У 1999 році Snoop випустив 4й альбом - "No Limit Top Dogg", що включає хіти, як "B**** Please" і "Buck Em". У 2000 році музикант організовл свій лейбл - DoggyHouse Rec. У тому ж році реппер вибухнув відразу двома релізамі - "Tha Eastsidaz" і "Tha Last Meal". Так само цього року було оголошеної про відтворення легендарної групи N.W.A. Snoop, разом з тими, що полягали в ній раніше Dr. Dre, Ice Cube'ом і MC Ren'ом, увійшов до її нового складу. У 2001 році вийшов новий альбом "Tha Eastsidaz" і Snoop зіграв роль Jimmy Bones'а у фільмі "Bones".

Категорія: Біографії | Додав: emdi (29.09.2008)
Переглядів: 789 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Категорії розділу
Біографії [6]
Статті [1]
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
javascript://" rel="nofollow" onclick="new _uWnd('LF', ' ', -250, -110, {autosize:1, closeonesc:1, resize:1 }, {url:'/index/40' } ); return false;
  • Slim K.1.M.
  • Vulkan
  • Loga MC
  • Хай Уо!му Gрець
  • Миколаїв-Дністровський
  • Mykolaiv.at.ua